Menu
Świat Devortis
Brama Devortis

http://www.devortis.com/forum/index.php?topic=3820.0

 Devortis
Tekstowa gra przeglądarkowa oparta na znanym silniku Vallheru. I to wszystko, co nas łączy z tą nazwą. Od czterech lat zespół programistów, grafików i przede wszystkim naszych Graczy, stworzył niepowtarzalną formę rozgrywki. Bo chodzi o to, żeby dobrze się bawić. W przeciwieństwie do wielu gier tego typu, nie stawiamy na fabułę, czy mechanikę. Łączymy te dwa filary, w ten sposób, aby możliwie jak najlepiej ze sobą współgrały, tworzyły integralną całość. Mamy własną wizję rozwoju gry, jednak liczymy się ze zdaniem Graczy - to dla nich jest ta gra.
Layout do gry Devortis został stworzony przez profesjonalnego grafika. Dopasowaliśmy go tak, by gracz mógł wygodnie i intuicyjnie korzystać z opcji gry. Cztery razy w roku, layout automatycznie jest zmieniany na taki, który kolorystycznie nawiązuje do obecnej pory roku.

 Gracz Fabularny
Gracze fabularni otrzymują punkty klimatu, za które zdobywają status społeczny. Punkty można otrzymać, a także stracić, za rozmaite działania. Doświadczeni Mistrzowie Gry organizują ciekawe przygody na sesjach pocztowych, forumowych, globalnych i w specjalnie stworzonym pokoju sesyjnym. Dodatkowo, organizujemy fabularne turnieje na stworzonych przez GMów zróżnicowanych arenach. W Devortis dostępna jest tawerna, podzielona na trzy pomieszczenia - w sali głównej oraz na piętrze można prowadzić rozgrywkę wyłącznie fabularną. Dodatkowo, każdy może wynająć własny pokój w celu przeprowadzenia dowolnej sesji. Raz w miesiącu wybieramy i premiujemy najaktywniejszych Graczy, którzy mogą otrzymać fabularne rangi zarządców poszczególnych prowincji. Możemy się pochwalić ciekawymi rasami, z których każda posiada rozbudowane autorskie opisy, a kilku z nich nie spotkacie w żadnej innej krainie. Podobnie sprawa wygląda, jeśli chodzi o klasy, panteon bóstw, czy geografię Królestwa - wszystko stworzone od podstaw, by wzbogacić rozgrywkę fabularną.

 Gracz Mechaniczny
Graczy Mechanicznych ucieszy znacznie poprawiona rozgrywka: kreator postaci, hazard, biżuteria dająca bonusy do statystyk, ograniczenia lokacyjn-lvlowe, nowe miasta i osady. Wspomnieć należy o szeregu autorskich rozwiązań, jak choćby o napisanej od podstaw walce z nowymi potworami, oryginalnych klanach, rozbudowanych fortach. Nie można zapomnieć o rewelacyjnym drzewku umiejętności, które znacznie wzbogaca rozgrywkę i wyróżnia nas na tle pozostałych gier. Nieustannie pracujemy nad rozwojem rozgrywki mechanicznej, aby była jeszcze bardziej ekscytująca i gwarantował zabawę na długi czas.

 Władza i kodeks
W wielu grach tego typu władzę mianuje się po znajomości, tym samym dając wybranym nietykalność. U nas nikt nie jest nietykalny, starannie powołujemy Urzędników pośród aktywnych Graczy. Każdy ma szansę stanąć na najwyższym szczeblu władzy. Stworzyliśmy specjalny program zgłoszeń błędów i wykroczeń. Prócz wygody, program jest zapewnieniem dla Graczy, że każde ich zgłoszenie jest rozpatrywane.
Statystyka
Jest 20:29:15.
Mamy 1349 zarejestrowanych graczy i 0 graczy w grze.
Lista graczy w grze
Współpraca

Gry na przeglądarkę

MMO50

Fantasta.pl

2007-2013 Devortis based on Gamers-Fusion 2.5 & Vallheru
Engine modified by Taya Qeel.